This website uses Cookies to provide its services. By using this website, you agree to the use of Cookies. More information

Hlavní trenéři

Naši tři hlavní trenéři, kteří stojí za chodem všech tréninků. Pod jejich taktovkou se vzdělávají a školí stále další asistenti. Naši hlavní trenéři mají jedno společné. Všichni prošli akademickou půdou zaměřenou na sport a chtějí své znalosti a zkušenosti předávat dál.

Trénování se věnuji již 8 let. V našem oddíle se věnuji přípravě těch nejmenších a na druhé straně zase skupině dospělých. Jsem držitelem české 2. trenérské třídy. Na mezinárodním poli mám již několik let úspěšně absolvovaný kurz Coach Level Two a Shuttle Time Tutor. Mým cílem je spojení vrcholového sportu a zábavy, hlavně pak, aby děti z tohoto krásného sportu měly radost.

Bc. Jiří Bureš

Hlavní trenér, místopředseda

Trénování se věnuji od roku 2009, v našem klubu pak od roku 2011. Jsem držitelem trénérského osvědčení 2. třídy. Trénuji skupiny napříč všemi kategoriemi, od nejmenších dětí až po dospělé.


Mgr. Jakub Mazúr

Hlavní trenér

Jsem trenérkou 1. třídy (systém BWF: Coach Level Two), trénuji 20 let, nyní se příležitostně věnuji především minitonu - badminton pro nejmladší kategorii. Mým trenérským cílem je především radost ze hry, zábava a úsměv na tváři dětí i rodičů.

Mgr. Martina Bernaciková, Ph.D.

Hlavní trenérka, metodický garant

Asistenti trenérů

Za poslední rok a půl se podařilo zaujmout četnou skupinu mladých badmintonistů pro trénování našich dětí. Všichni naši asistenti jsou otevření učit se něco nového a aktivně se ve své trenérské kariéře posouvají vpřed, i díky neustálému dozoru a podpory hlavních trenérů.

Jmenuji se Barbora Otáhalová a je mi 22 let. Trénování se věnuji čtvrtým rokem a mometálně trénuji ve dvou oddílech. Věnuji se dětem ve věkovém rozmezí 6-17 let, nejvíce se ale specializuji na kategorie U11-U15. Nyní jsem trenérem 4. třídy, ale do budoucna se chci rozhodně více vzdělávat. Mým cílem je patřit do 3. trenérské třídy a úspěšně absolvovat školení Coach Level 1.

Barbora Otáhalová

Asistentka trenéra

Trénování se věnuji rok a půl. Mám čtvrtou trenérskou třídu. Věnuji se trénování především dětí (7-13). V tomto roce budu působit i na pozici asistenta v SPS. U toho bych chtěl nadále zůstat. Plánuji si udělat trenérskou třetí třídu.

Tomáš Rajnoha

Asistent trenéra, asistent SPS

Badminton už hraji dlouho a trénování dětí se věnuji druhým rokem. Nejčastěji trénuji děti kolem 10-11 let. Mám trenérskou licenci 4. třídy. Za náš oddíl hraji 2. ligu a občas zajedu i na nějaký turnaj.Jakub Lipka

Asistent trenéra

Jsem asistentka trenéra a věnuji se tomu od září 2022. Jsem již držitelkou trenérského osvědčení 4. třídy. Trénuji převážně menší děti do 12 let (skupina 0), ale příležitostně pomáhám s trénováním i ve starší věkové kategorii, kde zároveň získávám cenné zkušenosti. Můj trenérský cíl je, aby všechny děti chodily rády na tréninky a zlepšovaly se.

Gabriela Trötzmüllerová

Asistentka trenéra

Jsem asistent trenéra a specializuji se primárně na nezávodní dospělé hráče. Jsem držitelem 4. trenérské třídy

Ondřej Helar

Asistent trenéra

Jsem asistent trenéra a specializuji se primárně na nezávodní dospělé hráče. Jsem držitelem 4. trenérské třídy. Většina mého trenérského působení probíhá individuálně.

Josef Pleska

Asistent trenéra

Trénování se se věnuji více jak 15 let. Mám 3. trenérskou třídu.  Mojí oblíbenou skupinou jsou děti do 13 let. Velkou zábavou, ale i výzvou, je pro mne miniton, kde děti mohou získat základy nejen badmintonu, ale hlavně základy vztahu ke sportu a pohybu.  

Karel Reichman

Asistent trenéra

Ahoj, jmenuji se Áďa a v našem klubu se věnuji nejmenším dětem už od svých 15ti let. Práce s nimi mě moc baví a na tréninky tak díky nim chodím s úsměvem na tváři. Ráda bych v tom pokračovala co nejdéle to půjde, bohužel ale se studiem na vysoké škole se to občas těžko kloubí.

Adéla Chadimová

Asistentka trenéra